KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ STAROSTY STRZELECKO-DREZDENECKIEGO ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY.
PONIŻEJ PREZENTUJEMY AUTORÓW OZDÓB, KTÓRE ZAJĘŁY I,II, III MIEJSCE, A TAKŻE AUTORÓW WYRÓŻNIONYCH OZDÓB.
I MIEJSCE
Milena Gil - gr. Tygryski
Hanna Strzelczyk - gr. Słoneczka
Paweł Sołtysiak - gr. Misie
Marcelina Mazurkiewicz - gr.Misie
Paulina Prekwa - gr.Misie
Szymon Piórkowski - gr.Misie
Lena Loc - gr.Misie
II MIEJSCE
Filip Wyrembek - gr. Słoneczka
Wiktoria Snopek - gr.Biedronki
Bolesław Michalski - gr. Biedronki
Mają Szpakowski - gr.Króliczki
Ignacy Haszczyc - gr.Małe Sówki
Paweł Młynaryk - gr. Małe Sówki
Alicja Żarek - gr. Małe Sówki
Piotr Kulczycki - gr. Krasnale
Adam Fabiański - gr. Wiewiórki
Franciszek Wojciechowski - gr.Misie
Antonina Nowicka - gr. Misie
Hanna Nowowiejska- gr. Misie
III MIEJSCE
Filip Klimkowski - gr.Misie
Jan Dziekan - gr.Misie
Emilia Bykowska gr.Biedronki
Michalina Tatarzyńska gr.Biedronki
Kajetan Królak - gr.Króliczki
Hanna Szymańska - gr. Króliczki
Aleksander Gudynowski - gr. Małe Sówki
Emilia Wojczuk - gr. Małe Sówki
Jagna Bajsarowicz - gr. Małe Sówki
Nela Kaźmierczak - gr. Małe Sówki
Zofia Tasak - gr. Pszczółki
WYRÓŻNIENIA:
GRUPA KRÓLICZKI
Magdalena Dokrzewska, Dorian Stasiukiewicz, Aleksander Chmielewski, Kornelia Welman, Leon Olech, Ivan Syhliak, Milena Miernik
GRUPA BIEDRONKI
Franciszek Borek, Julia Pilczuk, Kaja Kropidłowska, Julia Pustelnik, Zofia Brajewska, Izabela Goińska, Wiktor Deniszczuk, Marcel Dębski, Leon Słowiński,Mikołaj Perużyński, Tobiasz Kominkiewicz
GRUPA PROMYCZKI
Hubert Bobik, Franciszek Grzelak, Gniewosz Krysiak, Natan Palicki, Marcel Haszczyc, Zofia Klec, Mira Matsvieva, Blanka Sinicka, Julia Zielińska, Antonina Kołodziej
GRUPA MAŁE SÓWKI
Jagoda Tomczuk, Maja Rozborska, Liliana Szczepaniak, Pola Haładuda, Diana Hołubowska, Nela Wąsiewicz, Elena Włodarczyk, Antonia Wianecka, Franciszek Tanajewski, Aleksander Tanajewski,Remigiusz Węglarz, Szymon Łatacz, Franciszek Kożuch, Tymoteusz Zimny, Jakub Jura
GRUPA PSZCZÓŁKI
Liliana Biały, Weronika Krakowiak
GRUPA WIEWIÓRKI
Cichowicz Pola, Czarnocki Bartosz, Czerniak Oskar, Dupont Leonia, Garbol Lili, Janiczek Gaja, Kaczorowski Szymon, Mandziuk Lena, Mintus Aurelia, Miszczak Michał, Wala Julia, Węgrzyn Henryk, Zagróbka Gabriel, Filip Dratwiński, Oskar Deniszczuk
GRUPA MISIE
Zuzanna Denko, Aleksandra Pawelczyk, Olek Burda, Wiktoria Wójcicka
Gratulujemy wszystkim przedszkolakom za odwagę i podjęcie tak pięknego wyzwania . Rodzicom i opiekunom dziękujemy za umożliwienie dzieciom wzięcia udziału w konkursie.
Brawo dla Was👏